Алемо Хуангксинг - Систем за набудување, камера со купола, 8W 1080p за градежни места за одгледување фарми за влезови во дворот домашни влезови
  • Неодамнешно

Алемо Хуангксинг - Систем за набудување, камера со купола, 8W 1080p за градежни места за одгледување фарми за влезови во дворот домашни влезови

DEN 447.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поддржете го софтверот за мобилни телефони Далечински мониторинг во секое време и каде било, поддршка за домофони, видео, слика, аларм за откривање на движење и така натаму Технологија на индукција на микробранови + Технологија за управување со полнење и празнење + вградена - во табла за декодери, стабилни перформанси. Не е засегната од околината за употреба, висока температура и размислување. Индукцијата на микробранови е активна снимање на активирање на активирање, што може да започне со снимање за 0,6 секунди. Напојувано со соларна енергија и изградена - во литиумска батерија, нема потреба да се поврзувате со електрична енергија. Едноставна инсталација, без жици и удирање, без оштетување на декорацијата. Индукција на човечкото тело, кога ќе почувствува личност, ќе пука веднаш. Долго растојание за откривање, широк опсег и чувствителен одговор. Поддржете го софтверот за мобилни телефони Далечински мониторинг во секое време и каде било, поддршка за домофони, видео, слика, аларм за откривање на движење и така натаму. Технологија на индукција на микробранови + Технологија за управување со полнење и празнење + вградена - во табла за декодери, стабилни перформанси. Не е засегната од околината за употреба, висока температура и размислување. Индукцијата на микробранови е активна снимање на активирање на активирање, што може да започне со снимање за 0,6 секунди. Напојувано со соларна енергија и изградена - во литиумска батерија, нема потреба да се поврзувате со електрична енергија. Едноставна инсталација, без жици и удирање, без оштетување на декорацијата. Индукција на човечкото тело, кога ќе почувствува личност, ќе пука веднаш. Долго растојание за откривање, широк опсег и чувствителен одговор. Напојувано со соларна енергија и изградена n литиумска батерија, нема потреба да се поврзете со електрична енергија. Едноставна инсталација, без жици и удирање, без оштетување на декорацијата. Поддржете го софтверот за мобилни телефони Далечински мониторинг во секое време и каде било, поддршка за домофони, видео, слика, аларм за откривање на движење и така натаму. Микробранова индукција технологија + технологија за управување со полнење и празнење + изградена N декодер табла, стабилна изведба.