ДОИТУЛ Прекинувачи Прекинувачи 6 Парчиња Ѕидно Светло Капак На Прекинувачот За Безбедност На Детето Капак На Капакот На Прекинувачот Капаци На Плочи Чувари На Пре?
  • Неодамнешно

ДОИТУЛ Прекинувачи Прекинувачи 6 Парчиња Ѕидно Светло Капак На Прекинувачот За Безбедност На Детето Капак На Капакот На Прекинувачот

DEN 244.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА БЕЗБЕДНОСНИОТ ПРЕКИНУВАЧ ЗА ДЕЦА : Инсталацијата е погодна и брза, држете го прекинувачот за светло вклучен или исклучен КАПАК НА ПРЕКИНУВАЧОТ ОТПОРЕН НА БЕБИЊА : капаците на заштитната плоча на Ѕидниот прекинувач можат да обезбедат прекинувачите да бидат на вистинското место. ЗАШТИТНИК НА ПРЕКИНУВАЧОТ ЗА СВЕТЛО : Чувајте го прекинувачот безбеден во положбата на прекинувачот и помогнете случајно поврзување/ исклучување. ШТИТНИК ЗА ПРЕКИНУВАЧ за ВКЛУЧУВАЊЕ : овие капаци на прекинувачот за светло се погодни за стандардни прекинувачи од типот на прекинувач. ЧУВАРИ ЗА ПРЕКИНУВАЧИ ЗА ДЕЦА : овие капаци на прекинувачот можат да обезбедат дека децата нема случајно да ги свртат светлата. Список на пакети 6 x капаци на прекинувачи со 4 Карактеристики на завртки - овие капаци на прекинувачот можат да обезбедат дека децата нема случајно да ги свртат светлата. - Материјал : Пластика. - Безбедниот и удобен дизајн може да се совпадне со секоја декорација на домот. - Овие капаци на прекинувачот за светло се погодни за стандардни прекинувачи од типот на прекинувач. - Инсталацијата е погодна и брза, држете го прекинувачот за светло вклучен или исклучен.