Мир Loveубовен стоматолошки кошула Денталошка подарок за стоматолошки асистент кошула Медицинска мета стоматолошка студентска подарок за стоматолошки матура
  • Неодамнешно

Мир Loveубовен стоматолошки кошула Денталошка подарок за стоматолошки асистент кошула Медицинска мета стоматолошка студентска подарок

DEN 367.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Направено во САД. Смешни стоматолошки асистенти Подароци за жени мажи : Стоматолошки маици со кул дизајн е идеја за подарок за роденден за мајка, тато, син, ќерка, сопруг, сопруга, чичко, девојка, дечко, баба, дедо или пријател кој е А. Специјален стоматолошки асистент во вашиот живот. Смешни подароци за стоматолошки хигиеничар за жени мажи : Можете да ги носите на работа, дома, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на независноста, 4 -ти јули, Денот на Патрик, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, Ноќта на вештерките, роденденот, роденденот , годишнина, дипломирање, одмор, стоматолошки асистент недела или само нормален ден. Удобно за носење : Оваа мета е изработена од мешавина од памук со различен состав на влакна помеѓу секоја боја на кошула, супер мека и удобна за носење. Ткаенината на кошулата, умерена дебелина, малку истегната, лесна тежина, издржлива, ќе ве одржува удобно цел ден. Трајно печатење : Нашите производи се отпечатени и испорачуваат од САД со добар квалитет, нема да се олупи лесно. Ви предлагаме да се измиете внатре за подолг принт. Класичен дизајн на вратот, кој може подобро да ги украси линијата на рамото и вратот. Среќна услуга : Ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Ако не сте задоволни од облеката, контактирајте не во секое време. Ние сме тука да ви служиме и вашата насмевка е наша среќа. Состав на влакна - Унисекс тежок памук, Гилдан 5000 - Цврсти бои : 100% памук. - Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL до плус големина 5xl Оваа маица за единекс вклопување е наменета да биде лабава/преголема за жените да дадат шик и лаик. Исто така е супер симпатично да се носи со валани ракави и страничен или преден јазол. Ако сакате нешто да биде посоодветно, би препорачале да нарачате големина надолу. Топла белешка : Мерка за предметот со големина со рака, може да биде различно 1-2 см, ве молиме потврдете ја големината на облеката пред купувањето за да избегнете непотребна неволја. Модата измешајте ја нашата кратка ракав, лесно се спојува со другите.