Замена на кертриџ за компатибилна тонерска касета за PCI PCI за RICOH 402877 SP5100N Црна тонер кертриџ 20K принос
  • Неодамнешно

Замена на кертриџ за компатибилна тонерска касета за PCI PCI за RICOH 402877 SP5100N Црна тонер кертриџ 20K принос

DEN 822.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензии на пакетот : 40,64 H x 18972 W (сантиметри). Сака да знаете дека употребата на нашите потрошни материјали нема да го поништи производителот на вашиот печатач, копир, факс или друга хардверска ставка. Тежина на пакет : 2,834 килограми. Земја на потекло : Соединетите држави. Димензии на пакетот : 40,64 H x 18.972 W (сантиметри). Сака да знаете дека употребата на нашите потрошни материјали нема да го поништи производителот на вашиот печатач, копир, факс или друга хардверска ставка. Тежина на пакет : 2,834 килограми. Земја на потекло : Соединетите држави. Замена на кертриџ за компатибилни тонер на брендот PCI за RICOH 402877 SP5100 N Црниот тонер кертриџ 20,000 Принос на страници за употреба во следните машини : Lanier SP 5100 N, Ricoh Aficio SP 5100 N, Savin SP 5100 N, RICOH SP5100 N.