Епман, дрво за обработка на мерачи на мерач на мерач/рутер, мерач на мерач на мерач на собрание на владеење со Т-патеки Запре и лизгачки држачи за огради
  • Неодамнешно

Епман, дрво за обработка на мерачи на мерач на мерач/рутер, мерач на мерач на мерач на собрание на владеење со Т-патеки Запре и лизгачки

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Направено за професионална употреба. Обезбедува екстремна точност на сечење митри. Мерач на митра со 27 запирања на агол за прецизна постепена контрола. Голем зафат за удобност и сила. Отпорен на совет за миење садови за да го задржи мерачот стабилен кога е продолжен на работната површина. Мерачот на митра е со стандардна димензија на митрата 3/8 "за 3/4" (приближно 9,5 мм до 19мм) и долг 450мм. Направено за професионална употреба. Обезбедува екстремна точност на сечење митри. Мерач на митра со 27 запирања на агол за прецизна постепена контрола. Голем зафат за удобност и сила. Отпорен на совет за миење садови за да го задржи мерачот стабилен кога е продолжен на работната површина. Мерачот на митра е со стандардна димензија на митрата 3/8 "за 3/4" (приближно 9,5 мм до 19мм) и долг 450мм. Може да се користи на повеќето табели со табели и табели со рутер со стандардни слот.

Material:
Aluminum + Plastic
Application:
Wood Working Tool
Screw size:
about 6mm (M6)
Package Included:
1Set x Miter Gauge:
Notice:
1. Please allow a bit error due to manual measurement, please make sure you do not mind before you bid.:
2. The color may have different as the difference display, please understand. :