Caplugs 99390561 Пластично правоаголно завршување капаче со рамен зафат. VRF-1000x2000-16, винил, должина 1.000 ID 2.000, црна
  • Неодамнешно

Caplugs 99390561 Пластично правоаголно завршување капаче со рамен зафат. VRF-1000x2000-16, винил, должина 1.000 ID 2.000, црна

DEN 476.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Може да се користи како капаче за завршна обработка за рамен крај на зафат Многу дијаметри и достапни должини. Издржлив дизајн. Може да се користи како капаче за завршна обработка за рамен крај на зафат. Многу дијаметри и достапни должини. Издржлив дизајн. VRF серија винил правоаголна завршна обработка на капачиња со затегнати (рамен крај) се лизгаат брзо и одржувајте привлечно вклопување. Овие капачиња имаат многу апликации, вклучително и решетки, штитови за боја, крајни капачиња и капаци на електроника.