Челси ФК металик спортско шише
  • Неодамнешно

Челси ФК металик спортско шише

DEN 335.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Само миење на рацете Официјален лиценциран производ. Капацитет од 700 мл. Интегрирана склоп на склопување. Високо -сјај УВ обложен финиш. Капаче за завртки. 100% не'рѓосувачки челик. Носете рачка, затворен плус, капакот на врвот на завртката. Дизајн : сртот, избледи. Капацитет (Империјал) : 1. Пакување : Замачкана ознака. 100% официјално лиценциран.