18-8 Врска од не'рѓосувачки челик, RH, M3 x 0,45 x 1 метар, 2 единици-Трајни затворени разноврсни апликации на отворено, поставено LWUP-01905U
  • Неодамнешно

18-8 Врска од не'рѓосувачки челик, RH, M3 x 0,45 x 1 метар, 2 единици-Трајни затворени разноврсни апликации на отворено, поставено LWUP-01905U

DEN 1118.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетни навојни столпчиња направени од траен челик за максимална јачина и сигурност Достапно во најразлични големини и должини за да одговараат на која било индустриска апликација. Цинк-позлатени и галванизирани опции за дополнителна заштита од 'рѓа и корозија. Прецизното навојување обезбедува безбедно и тесно вклопување за широк спектар на потреби за прицврстување. Лесно за инсталирање и отстранување со стандардни алатки. Погодно за употреба во различни индустриски, комерцијални и станбени апликации. Може да се користи како навојни сидра или завртки за столпчиња за низа потреби за прицврстување. Компатибилен со најразлични ореви, мијалници и други навојни хардвер. Направени на строги стандарди за квалитет за сигурни перформанси и долготрајна издржливост. Достапна и економична опција за низа индустриски хардверски потреби. Нашите навојни столпчиња се совршено решение за сите ваши потреби за индустриско прицврстување. Направени од висококвалитетен челик, овие завртки за обетка и навојни шипки се дизајнирани за максимална јачина и сигурност. Достапни во различни големини и должини, тие можат да се користат во низа апликации, од тешка конструкција до општи хардверски потреби. Нашите навојни столпчиња доаѓаат во цинк-позлатени и галванизирани опции за дополнителна заштита од 'рѓа и корозија, осигурувајќи дека тие ќе траат за наредните години. Прецизното навојување обезбедува безбедно и тесно вклопување, што ги прави погодни за широк спектар на потреби за прицврстување.