Лековити заграда завиткана болка само жени подлога за подлога за стомакот, контролирана загрева загрева загревање на жената- рамо лумбални мажи вратот грчеви магн
  • Неодамнешно

Лековити заграда завиткана болка само жени подлога за подлога за стомакот, контролирана загрева загрева загревање на жената- рамо лумбални мажи

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заграда за поддршка на греење- Ременот за греење на половината може да се користи на половината, грбот, стомакот за да се ублажат болката, болката во мускулите итн- Подлогата за греење е одличен подарок за роденден, подарок за Денот на благодарноста и Божиќен подарок за себе, вашето семејство и пријатели. Загревање на лумбална обвивка- Подлога за греење на половината- пријателска, дише, флексибилна, ветерница, пријатна, термичка, чувајте ја половината, стомакот топло и удобно во ладно време. Padена за греење на половината- подлога за греење на половината погодна за лумбога, стомак, болка во артритична и менструална болка. Задна заграда за работа- Подлогата за греење на половината за греење на половината може да се користи на половината, грбот, стомакот за да се ублажат болката, болката во мускулите и др. Мускулна болка итн. - Подлогата за греење е одличен подарок за роденден, подарок за Денот на благодарноста и Божиќен подарок за себе, вашето семејство и пријатели. Загревање на лумбална обвивка- Подлога за греење на половината- пријателска, дише, флексибилна, ветерница, пријатна, термичка, чувајте ја половината, стомакот топло и удобно во ладно време. Padена за греење на половината- подлога за греење на половината погодна за лумбога, стомак, болка во артритична и менструална болка. Задна заграда за работа- Подлогата за греење на половината за греење на половината може да се користи на половината, грбот, стомакот за да се ублажат болката, болката во мускулите итн. ; Погоден за половината 105см. - Ременот за греење на половината може да се користи на половината, грбот, стомакот за да се ублажат болката, болката во мускулите итн. - Подлогата за греење е одличен подарок за роденден, подарок за Денот на благодарноста и Божиќен подарок за себе, вашето семејство и пријатели.