Декорација на Coaecj 3pcs LED бело за ноќна функција за полнење на расадник USB светло со маса за бебиња за бебиња за бебиња, креветчиња, деца свињи, силиконски ламби, симпат
  • Неодамнешно

Декорација на Coaecj 3pcs LED бело за ноќна функција за полнење на расадник USB светло со маса за бебиња за бебиња за бебиња, креветчиња,

DEN 1464.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светла за читање Добра ноќна светлина : Мека LED светло може да создаде мирна атмосфера кога децата ќе спијат, а исто така може да ви помогне при доење, промена на пелена без да ги разбудите вашите бебиња. LED светилка за расадници : Усвојување на врвен материјал и. Роденденски подарок : Апликација : Светлото за свињи е многу погодна за спална соба за возрасни и деца, дневна соба, бебешка соба, исто така најдобриот подарок за пријатели и девојчиња. Читање на списокот со светла за светло 3 x ноќно светло- ноќно светло во форма на свињи, создавање релаксирачко и удобно чувство на десктоп ноќно декорација на светло. Околу 200 часа Светлина на скалите од ходникот.- Батерија : 900m Ah/ 3 ноќна ламба.- Лесно за контрола. Притиснете го носот на свинчето за да го вклучите/ исклучите, да го ротирате носот на ноќната светлина за да ја прилагодите подарокот за роденден на осветленост и светлина во боја за девојчиња. ABS и компјутерски расадници. Спецификации Цртан филм животинско ноќно светло- вградена батерија што може да се надополнува поддржува преносна употреба свинче ноќно светло. -6500k Светло на светло- LED светло може да создаде мирна атмосфера кога децата ќе спијат, а исто така може да ви помогне при доење, промена на пелена без да се разбудите ноќта на тајмерот на вашите бебиња.