Фиоки за складирање на фиоки од типот Eyhlkm
  • Неодамнешно

Фиоки за складирање на фиоки од типот Eyhlkm

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Користете : Облека。 Број на модел : фиоки за складирање。. Големина : 32*8*14 см 。. Материјал : пластика. Користете : Облека。. Број на модел : фиоки за складирање。. Големина : 32*8*14 см 。. Материјал : пластика. Дизајн од типот на продолжување, многу удобен за употреба, правејќи ја вашата маса или гардероба чиста и уредна. Исто така е и кутија за складирање на десктоп Sundries. Оваа мала кутија за складирање го олеснува складирањето и можете да ги достигнете работите едноставно и брзо. Совршен подарок за вашите пријатели и семејства. Боите може да имаат различни како што е приказ на разликата, ве молиме разберете.