Алатка Амана - 49755 карбид вртено двојно околу прилагодливото собрание за олеснување 1/4 радиус
  • Неодамнешно

Алатка Амана - 49755 карбид вртено двојно околу прилагодливото собрание за олеснување 1/4 радиус

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар (Д) 1-19/32 Висина на сечење (б) 13/16 до 1-11/32. Целокупната должина (L) 3-5/8. Дијаметар (Д) 1-19/32. Висина на сечење (б) 13/16 до 1-11/32. Целокупната должина (L) 3-5/8. Заокружете ги и горните и долните рабови со само еден премин со ова склопување. Заменливи растојанија го менуваат растојанието на секачот за да се сместат различни дебелини на залихите до 1-1/4 ". Дијаметар (г) 1-19/32, радиус (Р) 1/4, Висина на сечење (б) 13/16 до 1-11/32, Шанк (г) 1/2, целокупна должина (л) 3-5/ 8, Б1 3/8, лежиште за замена 47736, # Крилја 3+, 49755 карбид со двојно рунда над прилагодливо собрание за олеснување 1/4 радиус X 1-19/32 DIA X 13/16 до 1-11/32 x 1/2 Инч Шанк со лежиште на топката.