ZQNYDX Easy Stapling Hand Hold Stapler Set Staplers од не'рѓосувачки челик 25Sheet капацитет со 5000стандардни степени+машина за отстранување на главните средства без напор без напор
  • Неодамнешно

ZQNYDX Easy Stapling Hand Hold Stapler Set Staplers од не'рѓосувачки челик 25Sheet капацитет со 5000стандардни степени+машина за отстранување

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тие обезбедуваат одлично врзување Остриот врв на длето спречува затнување - со прецизен дизајн на врвот. Ажурирани рачки за дизајн : жлебените ергономски рачки на степлер можат да го намалат замор на рацете. Лесен за употреба : рачно држена структура, едноставна за работа, не-тешка должност степлер, светлина, погодна за капацитет до 25 листови. Вклучува стандард на кутии. Заштеда на сила : Потребна е 50% помала сила да го користите овој степлер, помоќен и тивок. Со 5000 стандардни степени+отстранувач на главните страни. Двоен вид на главни делови : Две стандардни главни делови може да се инсталираат во степлер. 24/6 главни делови за 100 листови и 26/6 степерли за 25 листови. Овој спојник што може да се одржи во најразлични страници со најразлични агли, одличен избор за канцеларии, училишта, домови и работно место Име на производ : Степлер на десктоп, Материјал за притискање на производи : Челик+ABS+Iron Product Големина : 2,9*17.9*3inches Color : black With staples : With 5000 Standard Staples+Staple Remover Binding : 25 Sheet Capacity Suitable for : It is very suitable for your home, office space, desktop, school, and can be easily put into a backpack, handbag or briefcase.