Flashlight Flashlight Mini Keychain, Travel Flashlight USB-факел, за полнење на ламби со ширина на ламби со голема моќност, 8 пакувања, 8 пакувања
  • Неодамнешно

Flashlight Flashlight Mini Keychain, Travel Flashlight USB-факел, за полнење на ламби со ширина на ламби со голема моќност, 8 пакувања,

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Извлечете го крајот на мини -законот за мини -лаптоп Вклучете го USB конекторот во која било USB порта за полнење, како што се компјутер, полнач за мобилни телефони и USB интерфејс за автомобил итн. кога е целосно наполнет). Ве молиме, престанете да ги користите Mini Flashlights на големо кога USB фенерчето се затемнува. И, повторно користете ги светлата за приврзок за приврзок откако ќе бидат целосно наполнети. Не правете внатрешна абење на батеријата, во спротивно мини -полнежот на фенерче нема да се наполни. ☄ Долготрајно : Светлината на клучот е USB-полнење без да ги менува батериите, напојувана со литиумска батерија. Стартувајте повеќе од 2,5 часа на 15-минутно полнење. Сите пристаништа за полнење USB се достапни. ☄ Мал, но светло : мини клуч за лапање до 50 лумени. Овие мини допир фенерче се многу лесни, преносни и можат да се стават во вашиот џеб или да висат на вашиот ланец на клучеви, значка, ранец, итн. - така што секоја фенерче за прицврстување на клучот е совршена за дома, работа, активности на отворено или вонредни состојби. ☄ Водоотпорен IPX-3 Стандард : Патувачката фенерче е водоотпорна и може да обезбеди постојана светла светлина со часови. Опсегот на зрак на прицврстувањето на фенерчето за прицврстување на тастатурата е повеќе од 32ft. ☄ Компактен : Прекинувач за пресврт на светло на ланецот на клучот LED за напојување и режим на строј. Малите светилки моќни, направени од ABS, ви донесуваат удобен допир. Осум бои вклучени во сетот на фенерче, сина, зелена, жолта, црвена, виолетова, розова, сива и кафеава. ☄ Широка примена : Флејлите на клучот на клучот можат да се користат за најважни работи за патувања, подароци, подигнувачи, светла за значки за медицински сестри, забава, кампување, патрола, пештера, ноќно риболов, пешачење, ноќна прошетка, итни случаи, итн. Светлината е USB -полнење без промена на батериите, напојувана со литиумска батерија. Стартувајте повеќе од 2,5 часа на 15-минутно полнење. Сите пристаништа за полнење USB се достапни. ☄ Мал, но светло : мини клуч за лапање до 50 лумени. Овие мини допир фенерче се многу лесни, преносни и можат да се стават во вашиот џеб или да висат на вашиот ланец на клучеви, значка, ранец, итн.