X-Ree 1/2 '' Thread 3 '' Должина на јаглерод челик со двојно завршница со бленд црна 10 парчиња (1/2 '' 'Rosca 3' 'Londitud Acero al Carbono Extremo Doble Stud Fastoner Negro 10pcs
  • Неодамнешно

X-Ree 1/2 '' Thread 3 '' Должина на јаглерод челик со двојно завршница со бленд црна 10 парчиња (1/2 '' 'Rosca 3' 'Londitud Acero al Carbono Extremo

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : двојно столче; Содржина на пакетот : 10 парчиња x Двоен крај обетка Главна боја : црна; Материјал : Јаглероден челик. Тежина : 558g; Тема Дија : 1/2 ''. Вкупна должина : 3 "; Должина на конецот : 27мм / 1.06" (Долгост вкупно : 3 ''; Longitud de Rosca : 27 mm / 1. Заврши : црн оксид; тип на конец : B. (Acabado : óxido negro; Tipo de Rosca : B. 1/2 '' Thread 3 '' Должина на јаглерод челик со двојно завршница за подножје црна црна 10 PCScarbon челик изработена со третман на црн оксид, обезбедете отпорност на 'рѓа. , челични конструкции, кранови и големи згради. Опис на шпански 1/2 '' rosca 3 '' Londitud Acero al Carbono Extremo dble Stud Fastoner Negro 10pcsnombre del Producto : двојно студ; Contenido del Paquete : 10pcs x Double Stud Color Double Color Double Color Double Color Double Color Giniver : Negro; Материјал : Acero al Carbonopeso : 558 G; Diámetro del Hilo : 1/2 '' Londitud Total : 3 ''; longitud de rosca : 27 mm / 1.