Амфенол CO-174BNCX200-005 Црн RG174 Коаксијален кабел, 50 ом, машко BNC до BNC машки, 5 '
  • Неодамнешно

Амфенол CO-174BNCX200-005 Црн RG174 Коаксијален кабел, 50 ом, машко BNC до BNC машки, 5 '

DEN 395.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосно собрани амфенол RG174 BNC машки до BNC машки коаксијален кабел Воен-одделение RG174/U 50 Ohm Micro Coax со 90% покриеност на плетенка. Импеданс-прилагодени амфенол бренд BNC конектори претходно инсталирани. Дизајн на кабел за мал дијаметар (0,110 ") нуди супериорна флексибилност на инсталацијата. RG174/U Коаксијални кабли со амфенол карактеристики Прецизно-прекинати BNC машки конектори за сигурен интерфејс со низок загуба со вашата RF опрема. Екстремно флексибилниот дизајн на мал дијаметар е идеален за низок-низок- Инсталации за профили. Достапни во повеќе должини до 25-метри.