M12-1,75 x 28mm, DIN 939, метрика, столпчиња, двојно завршување, завршен крај 1,25 x дијаметар, класа 5,8 челик
  • Неодамнешно

M12-1,75 x 28mm, DIN 939, метрика, столпчиња, двојно завршување, завршен крај 1,25 x дијаметар, класа 5,8 челик

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото Мерење на ова обетка : Целокупната должина е вкупната должина на целото обетка од крај до крај. Двојните столпчиња се користат за да се приклучат на делови кога завртката или главата на завртката не е опција. Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото. Мерење на ова обетка : Целокупната должина е вкупната должина на целото обетка од крај до крај. Двојните столпчиња се користат за да се приклучат на делови кога завртката или главата на завртката не е опција. Димензионални атрибути- Дијаметар (номинален) : M12- Теч на навој : 1,75- Дијаметар (димензија) : 12мм должина (номинална) : 28мм- должина : 43мм- завртка-завршна должина на навој : 15мм- должина на низата (номинална) : 25мм- Должина на телото (номинална) : 3ммпродуктивни атрибути- Категорија : столпчиња, двоен систем на мерење : Метрика- Бренд : Аспен сврзувачки елементи- Форма и дизајн : завршен крај 1.