Кутија за заштита на пластична дистрибуција Електронска кутија за дистрибуција на електрична енергија за вклучување на електрична енергија за 4-6 начини на прекин?
  • Неодамнешно

Кутија за заштита на пластична дистрибуција Електронска кутија за дистрибуција на електрична енергија за вклучување на електрична енергија

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба : Големината е 179in, оваа кутија за дистрибуција е дизајнирана за прекинувач на колото 4-6 начини. Издржлив : Направено од висок квалитет на пластичен материјал, оваа кутија за дистрибуција е издржлива и цврста. Транспарентен капак : Синиот капак е транспарентен, така што можете лесно да ја проверите состојбата на прекинувачот без да ја отворите. Лесно за инсталирање : полето за спојување е лесен за инсталирање и удобно за употреба, едноставно поставете го на вашиот wallид. Монт во затворен простор : Одлично за монтирање во затворен простор, широко користен за дома, хотелска продавница и многу други места. Карактеристики : Направено од висок квалитет на пластичен материјал, оваа кутија за дистрибуција е издржлива и цврста. Оваа кутија за дистрибуција е дизајнирана за 4-6 начини на прекинувач на колото. Синиот капак е транспарентен за да можете лесно да ја проверите состојбата на прекинувачот без да ја отворите.