Количка YGCBL, возила за рециклирање, количка за тркалачки салон со тркала и 5 фиоки за слајдови, организатор за складирање на убавина за шминка, количка со држач за фе?
  • Неодамнешно

Количка YGCBL, возила за рециклирање, количка за тркалачки салон со тркала и 5 фиоки за слајдови, организатор за складирање на убавина за

DEN 3636.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

☞multipurpose берберска количка : Совршена за убавина, тетоважа, техничари за нокти, миленичиња и други професионални намени Подлежни фиоки : Има фиока на дното на горниот слој, што може да се користи за поставување на некои алатки. - Обезбедени тивки тркала, 4 тркала за удобна употреба и притисок. Size : 31 x 37 x 83,5см, покрај тоа, оваа количка за тркалање на косата е многу лесна за инсталирање и употреба. ☞material : Метална рамка и фиока за ПП, силна цврстина, мазна површина, не е лесна за кородирање. Лесно за чистење. ☞ Оваа повеќенаменска количка е идеално решение за салони, студиа, продавници и професионални канцеларии на кои им е потребен квалитетен инструмент или фиока за производи. ♦ Тежина : 8,5 кг. ♦♦ Универзални тивки тркачи, отпорни на лизгање и абење. Погледнете во вистинскиот предмет, Време на испорака 10-15 дена. ♢ ♦ Мануелно мерење, ќе има грешка од 1-3см, ве молиме разберете.