Anjor 3x5 fts Апел за небесно знаме - знамиња на бор од бор
  • Неодамнешно

Anjor 3x5 fts Апел за небесно знаме - знамиња на бор од бор

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 3 x 5 fts, приближно 90 x 150 cm, изработени од 100% полиестер Бојата на знамето е светла, живописна и УВ избледена, еко -пријателска боја. Рабови со двојна линија за шиење, силен заглавие со 2 месинг громи. Пакетот содржи едно знаме, не е вклучен пол на знаме. Ова знаме е лето пондерирано, не се препорачува за супер ветровито на отворено. Големина : 3 x 5 fts, приближно 90 x 150 cm, изработени од 100% полиестер. Бојата на знамето е светла, живописна и УВ избледена, еко -пријателска боја. Рабови со двојна линија за шиење, силен заглавие со 2 месинг громи. Пакетот содржи едно знаме, не е вклучен пол на знаме. Ова знаме е лето пондерирано, не се препорачува за супер ветровито на отворено. Големина : 3 x 5 fts, приближно 90 x 150 cm, изработени од 100% полиестер. Бојата на знамето е светла, живописна и UV отпорна на згаснување, еко -пријателски боја со двојна линија за шиење, силен заглавие со 2 месинг громи.