Вудхед 4208 Супер-безбеден приврзок за приврзоци за влезови, 8 отвори, големина на отворање од 22 мм, 21,50 „Длабочина на куќиштето, ширина на куќиштето од 3,50“
  • Неодамнешно

Вудхед 4208 Супер-безбеден приврзок за приврзоци за влезови, 8 отвори, големина на отворање од 22 мм, 21,50 „Длабочина на куќиштето,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Единствените, водечки во индустријата, Neotex Paracril Ozo Rubber Empendant Pendants даваат најдобри перформанси за абразија, хемиска изложеност и екстреми на температурата Прифаќа стандард во индустријата 30 мм и 22 мм, и пилот -уреди. Заштитните ребра обезбедуваат вдлабнатина за операторите на копчињата и пилот -светлата што спречуваат несакано работење и заштита на уредот. Заградата за метална суспензија им овозможува на кабелот за месинџер да го поддржува приврзокот и да обезбеди подолг оперативен живот на системот. Олеснување на вирусот на максимално заклучување вклучено како стандард за да се обезбеди максимална отпорност на повлекување на кабелот. Единствените, водечки во индустријата, Neotex Paracril Ozo Rubber Empendant Pendants даваат најдобри перформанси за абразија, хемиска изложеност и екстреми на температурата. Прифаќа стандард во индустријата 30 мм и 22 мм, и пилот -уреди. Заштитните ребра обезбедуваат вдлабнатина за операторите на копчињата и пилот -светлата што спречуваат несакано работење и заштита на уредот.