Пластични знаци на фото штанд - сет од 10 фрази - свадбена мешавина
  • Неодамнешно

Пластични знаци на фото штанд - сет од 10 фрази - свадбена мешавина

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирани дизајни - направени за свадба! Вклучува 5 двострани знаци, вкупно 10 фрази. Пластични знаци со живописни бои. Водоотпорен и лесно санизиран. Идеално за сопственици на фото штанд!. Ажурирани дизајни - направени за свадба!. Вклучува 5 двострани знаци, вкупно 10 фрази. Пластични знаци со живописни бои. Водоотпорен и лесно санизиран. Идеално за сопственици на фото штанд!. Овој живописен сет на пластични знаци им овозможува на вашите гости на свадбата да кажат што навистина им се на умот. Вклучува 5 флексибилни двострани пластични знаци, кои покажуваат вкупно 10 фрази. Секој знак мери приближно 7 "x 10" и е изработен од висококвалитетна пластика на стирен со мат финиш. Тие се издржливи, живописни и лесни. Лесно за санирање! Идеално за сопственици на фото штанд и фотографи. Гордо направено во Америка (Санфорд, Флорида).