ZFAZF 100pcs за еднократна употреба неткаен потпирач за глава опфаќа капаци за масажа за маса за масажа и столици за масажа за салон за убавина 15,75 * 15,75 инчи
  • Неодамнешно

ZFAZF 100pcs за еднократна употреба неткаен потпирач за глава опфаќа капаци за масажа за маса за масажа и столици за масажа за салон

DEN 561.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Покривот за перница за масажа за масажа е изработена од неткаена ткаенина, мека и удобна и одговара на формата на вашата перница Отворена форма : Отворањето во средината на перницата е дизајниран разумно. Кога човечкото тело лежи рамно, може да дише според положбата на ноздрите, што ги тера луѓето да дишат непречено, има добра пропустливост на воздухот и е поудобно за употреба. Повеќекратни избори : Оваа обвивка за перница за глава за масажа е достапна во сина и розова. Моделот на отворање во средината на перницата крпа е вкрстена дупка, која може да ги задоволи потребите на различни клиенти. Силна апсорпција на вода : фини и цврсти влакна, користејќи мулти-слојно тродимензионална технологија на Spunlace, посилна апсорпција на вода, подебел материјал, чиста текстура, мека и удобна. Применливи места : Овој производ содржи 1 пакет/100 парчиња спецификации за пакување за да ги задоволи вашите потреби за набавка на најголемиот дел.