Диско Топка За Автомобил Диско Светла Со Звук Активирани Разнобојни Светла МИНИ Диско Топка ДИЏЕЈ Диско Диско Светла За Автомобилска Соба Музички Светла
  • Неодамнешно

Диско Топка За Автомобил Диско Светла Со Звук Активирани Разнобојни Светла МИНИ Диско Топка ДИЏЕЈ Диско Диско Светла За Автомобилска Соба Музички

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ РАБОТИ : оваа пренослива диџејска светлосна топка вклучува вградена батерија на полнење, доаѓа со USB кабел за податоци ЗА USB адаптер, енергетска банка, лаптоп и USB полнач за автомобили ЗВУК АКТИВИРАН РБГ БОИ : Контрола На Звукот, музика сенс иancам танцување, вклучете музика или средба звук, ДИЏЕЈ светла ќе трепка со theам, искуство на сцената светлосни ефекти. ПРЕНОСЛИВ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Пренослива ДИЏЕЈСКА ламба, преносливо носење, џебна атмосфера, може да се земе насекаде, тежина 38гр, 53*53*55мм, фиксирана со магнетски лист. ЗАБАВНА АТМОСФЕРА : 3 боицрвена, сина, зелена, боите трепкаат за возврат, soundамот што чувствува звук трепка и звукот не е исклучен. КУПУВАЊЕ ДОВЕРБА : нашата висококвалитетна диско топчеста светлина е совршена за автомобили, спални соби, новогодишни светла, домашна забава итн. Ако имате какви било прашања во врска со нашето диџејско светло, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.