Yme 6pcs за полнење на тела со далечински и тајмер, LED запалени свеќи со топла бела светлина за Божиќна декорација на фенер од тиква
  • Неодамнешно

Yme 6pcs за полнење на тела со далечински и тајмер, LED запалени свеќи со топла бела светлина за Божиќна декорација на фенер од тиква

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Полнење на тела】 1,54 "d *1,69" H Бели пластични свеќи со топла бела светлина Погодно за дневно поставување на табели, фенери за тиква од Ноќта на вештерките и Божиќни прикази. 【Време на осветлување】 Целосно наполнето во рок од 2 часа. Осветлување од 20 до 60 часа во зависност од осветленоста и режимот на осветлување што ќе го изберете. Стабилен режим на светлина со најниски трошоци за осветленост најмалку електрична енергија. 【Прилагодливи свеќи】 5 нивоа на осветленост и 4 режими на осветлување достапни со далечински управувач. Бавен трепкач, брз треперење, треперење на дишење и стабилна светлина; Стандардна осветленост : Ниво 3. 【2/4/6/8/8 H Функција на тајмер】 2 H тајмер како пример : Вклучено за 2 часа; автоматски исклучени за другите 22 часа; 24 часа циклус. (Исклучете го светлината, исто така, ќе го исклучи тајмерот). 【6 парчиња напон за полнење на свеќи : 5 V DC; Забележете : Далечинскиот управувач работи само кога прекинувачот за слајдови во свеќата Botto е во позиција „On“. Далечински управувач. Далечински управувач. Yme 6pcs за полнење на свеќи со далечински и тајмер (со 1 парчиња 1 метар 6 во 1 кабел за полнење со USB) алтернатива на вистински свеќи за гласање. Погодно за романтична ноќна декорација, прикази на Ноќта на вештерките, Божиќна декорација на домови, декорација на трпезарија и многу повеќе.