HJRD отпадоци за отпадоци, затворени прашини од прав, пластични мали отпадоци од отпадоци со отпадоци со отпадоци за контејнери за отпадоци за бањи, простории за прав
  • Неодамнешно

HJRD отпадоци за отпадоци, затворени прашини од прав, пластични мали отпадоци од отпадоци со отпадоци со отпадоци за контејнери за отпадоци

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилски ѓубре може со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни отвори и необични простори во вашата бања, спална соба или канцеларија Големината и стилот го прават ова може да работи е толку многу места во текот на вашиот дом; Идеално за домашна канцеларија, спални соби, занаетчиски простории, густини и која било друга просторија за која е потребна декоративна лименка за отпад; Исто така одлично за просториите за домови, станови, кондоми, РВ и кампери. Преносен дизајн на рачката, поудобно за преземање. Удобен притисок, лесен за поправање, спречување на торбите за ѓубре да се движат и да паднат. Засилен дизајн на дното, отпорен на лизгање и отпорни на абење. Стилски ѓубре може со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни отвори и необични простори во вашата бања, спална соба или канцеларија. Големината и стилот го прават ова може да работи е толку многу места во текот на вашиот дом; Идеално за домашна канцеларија, спални соби, занаетчиски простории, густини и која било друга просторија за која е потребна декоративна лименка за отпад; Исто така одлично за просториите за домови, станови, кондоми, РВ и кампери. Преносен дизајн на рачката, поудобно за преземање. Удобен притисок, лесен за поправање, спречување на торбите за ѓубре да се движат и да паднат. Засилен дизајн на дното, отпорен на лизгање и отпорни на абење. Вашето задоволство е наша најголема потрага.