HP EliteBook x360 1040 G7 14 Екран На Допир 2 во 1 Тетратка-Intel Core i5 i5 - 10310u Quad-core 1.70 GHz - 16 GB RAM-256 GB SSD-Intel UHD Графика Премиум-Во-Авион Префрлување (
  • Неодамнешно

HP EliteBook x360 1040 G7 14 Екран На Допир 2 во 1 Тетратка-Intel Core i5 i5 - 10310u Quad-core 1.70 GHz - 16 GB RAM-256 GB SSD-Intel

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i5. Процесор Генерација : 10-Ти Генерал Процесор Модел : i5-10310 U. Процесор Јадро : Четири-јадро (4 Јадро). SBUY EBx3601040 G7 i5-10310 U 14 16 GB/256 PC Intel i5-10310 U, 14.0 FHD AG LED UWVA TS, UMКА, 16 GB LPDDR4, 256 GB SSD, ax+BT, 4 C Batt, W10 Pro64, 3r Wrty.