Продажба на душеци Swooper Feater Flage Flag
  • Неодамнешно

Продажба на душеци Swooper Feater Flage Flag

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензиите на знамето се високи 3 'и 11' 6 ” Направени од траен супер-плетен полиестер. Зашиен ракав се лизга над знамето за лесно поставување. Овие знамиња се одлични за сите видови на временски услови. Секој комплет вклучува едно знаме, 4- Пол за знаме на парче и база дизајнирана да се користи во земјата. Полето на знамето е малку над 15 '. Спецификации *100% синтетички водоотпорен материјал *дизајни се преку печатени и видливи од обете страни *светли, лакови отпорни на мастила *Делукс Квалитетни бои/графика *Зашиен ракав лесно се лизга на пол -знаме *мала тежина им овозможува на знамињата да летаат добро дури и во светло ветре *одлично за настани, затворен дисплеј и лична употреба.