EODNSOFN 18pcs/Поставете четка за боја Дрвена акрилна сликарска палета за сликање гуаче козметички уметнички комплети за цртање пенкала
  • Неодамнешно

EODNSOFN 18pcs/Поставете четка за боја Дрвена акрилна сликарска палета за сликање гуаче козметички уметнички комплети за цртање пенкала

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од висококвалитетни материјали, фино изработка, убава амбалажа и оваа висококвалитетна четка за шминка Дрвена рачка за оптимална контрола, фиксација и одлично чувство. Мозочниот удар е мазен, бојата е добра, а еластичноста е многу добра. Погодно за слики од акварел, акрилик и гуаче. Интерфејсот е цврст и сигурен, а врвот на пенкалото нема да падне лесно. Екстремно издржлив и лесен за чистење. Комплетот за четки вклучува 18 различни големини за решавање на проблемот со почетниците да ја изберат четката и да ги исполнат барањата на професионалниот сликар за четката. Направено од висококвалитетни материјали, фино изработка, убава амбалажа и оваа висококвалитетна четка за шминка. Дрвена рачка за оптимална контрола, фиксација и одлично чувство. Мозочниот удар е мазен, бојата е добра, а еластичноста е многу добра. Погодно за слики од акварел, акрилик и гуаче. Интерфејсот е цврст и сигурен, а врвот на пенкалото нема да падне лесно. Екстремно издржлив и лесен за чистење. Комплетот за четки вклучува 18 различни големини за решавање на проблемот со почетниците да ја изберат четката и да ги исполнат барањата на професионалниот сликар за четката. Карактеристики : 1. Изработено од висококвалитетни материјали, фино изработка, прекрасна амбалажа и оваа висококвалитетна четка за шминка. И еластичноста е многу добра. Погоден за сликички со акварел, акрилик и гуаче. Интерфејсот е цврст и сигурен, а врвот на пенкалото нема да падне лесно.

Type:
Brush palette set
Material:
Wood+Alloy+Nylon
Color:
Black
Size:
Palette
8# Paintbrush Length:
app.20 cm/7.87 in
Quantity:
1 Set
Note:
1.No retail package.:
2.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
18 Pcs x Paintbrush
A perfect ornament for home decoration, dining table or a gift to the loved ones. :