Поли торба кутија со крпи од Хак, 16 x 25, сина, 170/случај, 25 фунти/случај
  • Неодамнешно

Поли торба кутија со крпи од Хак, 16 x 25, сина, 170/случај, 25 фунти/случај

DEN 476.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќе апсорбирани од стандардните крпи за продавници Одлично за чистење на влажни хаос - особено маснотии и масло. кутија од 170 партали. Повеќе апсорбирани од стандардните крпи за продавници. Одлично за чистење на влажни хаос - особено маснотии и масло. кутија од 170 партали. Кутија со крпи од Хак - 16 x 25 "Сина - 25 фунти.