JOYIN 68 Ноќта на вештерките анимирани висечки кожурец со светлосни очи и плашлив звук за Ноќта на вештерките на отворено, тревник, двор, внатрешен двор, прогонувана де
  • Неодамнешно

JOYIN 68 Ноќта на вештерките анимирани висечки кожурец со светлосни очи и плашлив звук за Ноќта на вештерките на отворено, тревник,

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Активиран звук од 68 инчи, виси кожурен труп е најдобро застрашувачка декорација на Ноќта на вештерките за какви било настани за Ноќта на вештерките, плашлива забава, плашлива забава, прогонувани куќи и други прилики за теми Овој реквизит на Ноќта на вештерките со целосна големина изгледа реално и страшно со белиот кожурец надвор и делумно видливиот скелет завиткан внатре. Кога звукот се активираше, окото на черепот внатре ќе сјае застрашувачко црвено светло и трупот ќе врескаше со лази звуци, што може да создаде пострашна сцена и да ги исплаши гостите и да се третираат или да се третираат или трик-третирачи. Бара 3 батерии „ААА“ (не се вклучени). Лесен, но издржлив материјал го прави овој висечки труп лесен за виси и еднократно. Купете со доверба : Ако оној што го добивте не успее да работи, „Контактирајте го продавачот“ и ние ќе ви вратиме или ќе ви испратиме замена.