Четка за чистење на цевки од цевка од цилиндри со цилиндер од 25мм од не'рѓосувачки челик
  • Неодамнешно

Четка за чистење на цевки од цевка од цилиндри со цилиндер од 25мм од не'рѓосувачки челик

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✽100% сосема нови, изработени од не'рѓосувачки челик, носат и лесни за отстранување на дамките ✽diameter : 25мм, должина на шипки : 7инч (180мм). Spiral Дизајн : Главата на четката усвојува спирален дизајн, уреден аранжман, потемелна деконтаминација. - Четката е голема густина, таа е многу флексибилна, силна цврстина и трајна издржливост. ✽ Оваа четка за жица од не'рѓосувачки челик се користи за чистење на цевката. Диспективно се користи во машини, хемиска индустрија, бродоградба и други индустрии. ✽100% сосема нови, изработени од не'рѓосувачки челик, носат и лесни за отстранување на дамките. ✽diameter : 25мм, должина на шипки : 7инч (180мм). Spiral Дизајн : Главата на четката усвојува спирален дизајн, уреден аранжман, потемелна деконтаминација. - Четката е голема густина, таа е многу флексибилна, силна цврстина и трајна издржливост. ✽ Оваа четка за жица од не'рѓосувачки челик се користи за чистење на цевката. Диспективно се користи во машини, хемиска индустрија, бродоградба и други индустрии. Карактеристики : Оваа четка за жица од не'рѓосувачки челик за чистење цевка.