HJRD Колички, Рачни Камиони За Складирање Кујна, Количка За Постелнина Во Хотелска Соба,Тешка Количка За Перење Алишта Со Тркала, Рамка Од Нерѓосувачки Челик/Сива/Гол
  • Неодамнешно

HJRD Колички, Рачни Камиони За Складирање Кујна, Количка За Постелнина Во Хотелска Соба,Тешка Количка За Перење Алишта Со Тркала,

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Цврста Рамка од нерѓосувачки Челик, Издржлива И Отпорна На Корозија Окса Големина : Како Што Покажуваат, 87*51*78см (34. Повеќенаменска Количка : Лесна За Чување Извалкани Алишта, Постелнина, Извалкани Чаршафи, Обоени Ќебиња, Крпи, Ѓубре И Многу Повеќе.Совршен За Хотелска Соба, Мотели, Домови И Многу Повеќе. Мобилен Пренослив Дизајн : Гумено Тркало.Тркалачките Алишта Без Напор Се Лизгаат Од Една До друга Локација. Лесно Склопување : Едноставниот Дизајн Со Завртки Се Спојува За Неколку Минути. Опис на производот : Нашата Комерцијална Пречка за Перење За Уредно Стоење Лесно Се Движи Околу Големи Товари Алишта.Спецификации на производот : Име На Производ : Количка За Сортирање На Пречки За Перење : Сива 1*Количка За Пречки За Перење(Соодветниот Производ На Сликата На Производот не е Вклучен во Пакувањето).