Класичен тетратка Молескин, мека покривка, голема обична/празна
  • Неодамнешно

Класичен тетратка Молескин, мека покривка, голема обична/празна

DEN 897.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен тетратка Молескин : Класичните тетратки Молескин се совршени тетратки за пишување списанија, дневен дневник или белешки за часови или состаноци на колеџ Тетратките на Молескин се сакани од патници и новинари од куршуми за нивниот тенок дизајн. Трајно покритие и еластично затворање : Држете проекти за пишување и белешки во вашата тетратка Молескин со еластични папки за затворање и папки за внатрешно складирање. Класичен молкин за кожни молскини и дебели, страници за хартија од слонова коска се совршени за пишување со пенкала за фонтани. Тетратки за квалитет на подарокот : Планерите за молскин, списанија и тетратки доаѓаат во тврд портал или меки и бои како црна, црвена, сина, зелена и кафеава боја. Поврзувањето и корицата имаат издржлива завршница, дизајнирана за дневно списание, пишување и скицирање. Делукс страници за квалитет : Дебелите страници за хартија од слонова коска на Молескин во тетратка со тврд портокал, тетратка со меки за молкин, кахиер или товарен весник, или планер на Молескин се совршено текстурирани за пишување со пенкало за балпано, пенкало за фонтана или молитви. Квалитет на Молескин : Ние сме посветени на културата, патувањето, меморијата, имагинацијата и личниот идентитет - и физички и дигитални. Оваа обврска ја носиме на нашите тетратки, торби, апликации и паметни пенкала и тетратки. Класичен тетратка Молескин : Класичните тетратки Молескин се совршени тетратки за пишување списанија, дневен дневник или белешки за часови или состаноци на колеџ. Тетратките на Молескин се сакани од патници и новинари од куршуми за нивниот тенок дизајн. Трајно покритие и еластично затворање : Држете проекти за пишување и белешки во вашата тетратка Молескин со еластични папки за затворање и папки за внатрешно складирање.