8,5 x 11 Акрилен знак на знак за лепило за монтирање на wallидот, без дупчење, Araview 6-пакет
  • Неодамнешно

8,5 x 11 Акрилен знак на знак за лепило за монтирање на wallидот, без дупчење, Araview 6-пакет

DEN 1044.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брзо и лесно монтирање-користете трајно лепило за кора и стап за едноставно монтирање Не се потребни дупчење и не се потребни алатки за монтирање. Вертикална ознака се карактеризира со странична хартија за 8,5 x 11 инчи. Повеќенаменски рамки - Прикажи знаци, сертификати, слики, реклами, фотографии и многу повеќе. Професионален изглед - Дома или канцеларија употреба. Чист, чист изглед одлично за училниците, ходниците, wallsидовите или вратите. Дополнителни долги лепливи ленти - Дополнителна долга, густа и издржлива леплива лента за да ги прикажете вашите знаци и литература безбедно. 100% гаранција за враќање на парите - производите Araview се поддржани од 100% гаранција дека сте целосно задоволни или вашите пари се враќаат.