Yyaaloa 100pcs мини чисти торби за органза, вреќи за убавина за дарки за дарки, торби за свадби за свадби
  • Неодамнешно

Yyaaloa 100pcs мини чисти торби за органза, вреќи за убавина за дарки за дарки, торби за свадби за свадби

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Секоја големина на торба со црна органза : приближно. Пакетот вклучува 100 парчиња вреќи со месечина и starвезди. Црна месечина и starвезда органза. Проммиум вреќи со органза, торби за свадбени фази со вреќи за подароци за накит за забава, накит, фестивал, сапуни за бања, торби за фаворити за шминка органза. Лесно да се користи : Лесно е да се отвори и да се затвори со влечење, можете да ставите многу мали работи во торбите за да го затегнете запечатувањето и да го изгубите запечатувањето како што сакате да ги извадите работите.Прет за фаворити, часовници, ланци, трговска марка, нараквици, свадби, камења, подароци, занаети, накит, забави, кесички и така натаму. Мулти-намена-Одлично за свадба, забава, роденден, црква, хотели. За време на држачите да се дадат мали подароци на соработниците и видовите подароци за промоција на завиткување.