Сабари 4 парчиња Подарок за благодарност на наставниците, 2 торби за подароци за наставници и 2 благодарам картичка за наставници, украси за наставници за забави тре
  • Неодамнешно

Сабари 4 парчиња Подарок за благодарност на наставниците, 2 торби за подароци за наставници и 2 благодарам картичка за наставници, украси

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Getе добиете : има 2 парчиња торби за подароци за наставници и 2 парчиња картички за благодарност за наставници, количината е доволна за да ги задоволите вашите потреби за надавање во разни прилики, изразувајќи благодарност до вашите наставници Исклучителен дизајн : торбите за благодарност на наставниците и картичките за благодарност се отпечатени со зборовите „Наставата е дело на срцето“, исклучително и убаво, ќе бидат фаворизирани од вашите наставници. Торба за подароци : Чантите за фаворизирање на наставниците се околу 15 x 8 x 21 cm/ 5.91 x 3,15 x 8,27 инчи, изработени од квалитетна хартија, што е густа и цврста, не е лесна за солза или пауза, може да се користи повторно за одреден временски период. Карта за благодарност : картичката за подароци за наставници е околу 15 x 10 cm/ 6 x 4 инчи кога е склопена, изработена од 300g обложена хартија, сигурна и цврста, со јасно печатење и обезбеди доволно празен простор за да го напишете благословот. Широки прилики : Овие торби за подароци за благодарност на наставниците и картички за наставници можат да се применат како убави подароци за благодарност дадени на вашите наставници за недела на благодарност на наставниците, назад во училиште, крајот на годината, сезоната на дипломирање, Божиќ, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, роденденот на наставниците, и повеќе. Getе добиете : има 2 парчиња торби за подароци за наставници и 2 парчиња картички за благодарност за наставници, количината е доволна за да ги задоволите вашите потреби за надавање во разни прилики, изразувајќи благодарност до вашите наставници. Исклучителен дизајн : торбите за благодарност на наставниците и картичките за благодарност се отпечатени со зборовите „Наставата е дело на срцето“, исклучително и убаво, ќе бидат фаворизирани од вашите наставници. Торба за подароци : Чантите за фаворизирање на наставниците се околу 15 x 8 x 21 cm/ 5.91 x 3,15 x 8,27 инчи, изработени од квалитетна хартија, што е густа и цврста, не е лесна за солза или пауза, може да се користи повторно за одреден временски период. Карта за благодарност : картичката за подароци за наставници е околу 15 x 10 cm/ 6 x 4 инчи кога е склопена, изработена од 300g обложена хартија, сигурна и цврста, со јасно печатење и обезбеди доволно празен простор за да го напишете благословот.