500 #9 Безбедносни коверти со двојни прозорци, Пандри бр.9 Порти за самостојно заптивка дизајнирани за фактури и QuickBooks, деловни изјави и документи - број 9 големини 3 7/8 ?
  • Неодамнешно

500 9 Безбедносни коверти со двојни прозорци, Пандри бр.9 Порти за самостојно заптивка дизајнирани за фактури и QuickBooks, деловни изјави

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Количина : 500 пакет Големина на плик : 4 1/8 инчи x 9 1/2. Големината на горниот прозорец : 1 3/16 x 3,5 3/8 лево. Големина на долниот прозорец : 1 x 4 3/8 лево 1/2 до подолу. Посветена на создавање удобно искуство, практични функции и производи со добар квалитет за создавање соодветна канцелариска атмосфера и наставна атмосфера за клиенти. Со производи со висок квалитет, навремена испорака, добра услуга за углед како основен принцип, да им донесе на клиентите добро чувство за купување. #9 безбедносен плик : Нашите #9 двојни прозорец коверти се совршени за безбедна деловна и правна пошта, фактури или други доверливи документи. Со безбедносна нијанса за приватност и се користи за заштита на чувствителните податоци. Структура на двојни прозорци : Адресите за испраќање и испраќање може да бидат јасно прикажани за стандардни деловни и правни испраќања, рекламни кампањи и сл., Намалување на проблемите со ракописни адреси, горниот прозорец : 1 3/16 "x 3.5"; Крајниот прозорец : 1 "x 4". Безбеден тон : Користејќи го печатењето на тајност на внатрешното жито, безбеден поткрепа на тонот, под светлината, исто така, за да се обезбеди приватноста на вашите фактури и изјави, без страв од никакви yingубопитни очи. Дизајн на само -заптивка : Овој дизајн го прави побрзо и полесно да се испраќаат повеќе фактури - само излупете и притиснете без потреба од лепила за лепак и лижење на коверти, огромно време заштеда. Идеал за испраќање на големи количини на документи. Долгорочно снабдување : Секоја кутија има 500 квалитетни #9 двојни прозорец за долготрајно снабдување, совршени за рефус испраќања. Ова е пликот што го барате. #9 безбедносен плик : Нашите #9 двојни прозорец коверти се совршени за безбедна деловна и правна пошта, фактури или други доверливи документи.