1986 Филм Ферис Буелерс Слободен Ден Брош Зачувај Ферис 86 Емајл Игла Ретро Постер Уметност Копче Значка За Мажи Жени Креативен Подарок
  • Неодамнешно

1986 Филм Ферис Буелерс Слободен Ден Брош Зачувај Ферис 86 Емајл Игла Ретро Постер Уметност Копче Значка За Мажи Жени Креативен

DEN 110.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Добар квалитет е изработен од висококвалитетен легиран материјал, мазен и без бруси Површината се третира со процес на капење масло, кој може да се користи долго време без избледување. ●Издвоите Ги Нашите слатки иглички за брошеви се одлични за украсување на вашата облека чанти јакни капи шалови ранец, итн, ги прават попривлечни и посебни. Одлични подароци за вашите пријатели, соученици, деца или семејства. Исто така добро за САМОСТОЈНИ занаети. ●Лесен За Употреба ● емајлираниот игла има копчиња на задната страна, само треба да ги притиснете копчињата за да ги отстраните, потоа да ги пробиете иглите низ облеката, а потоа да ги вратите копчињата назад, што е многу погодно за да ги облечете и соблечете. ●Совршен Подарок+Симпатична игла за брош со емајл се совршен подарок во текот на целата година за роденден, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Благодарноста на вашиот соученик, пријатели, деца, љубовници или семејства или на себе.