3D -машка 3D велосипедска велосипедска велосипедска шорцеви MTB лагер
  • Неодамнешно

3D -машка 3D велосипедска велосипедска велосипедска шорцеви MTB лагер

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

85% полиестер, 15% спандекс Оваа ткаенина е лесна и тенка. Се препорачува да го измиете со рака. Не миење машини со други тврди предмети (облека). Ве молиме, обрнете внимание на уникатноста на овие шорцеви : Нов надграден 4 D сунѓерски, уникатен дизајн на жлебот од предниот дел. 1,6 см максимална дебелина со затемнета структура за подобрување на удобноста на точките на притисок, прилагодена на машката анатомија секогаш намалува фино фигура. Посветете се на голема удобност за разни видови велосипедизам, особено велосипедизам на патот. Надворешната ткаенина е особено дишење благодарение на отворените пори. Може да трае 20-30 милји и 3-4 часа велосипедизам. Може да се мие со рака и машина, не е лесен за деформирање. Еластична лента за половината и истегната ткаенина нудат вклопување, погодно за најразлични типови на тело со дишење и удобност.