Џеб Колба Г Нерѓосувачки Виски Алкохол Завртка Капа Алкохол 10оз Колкот Челик Кујна,Јадење &засилувач; Бар Силиконски Склопувачки Инка
  • Неодамнешно

Џеб Колба Г Нерѓосувачки Виски Алкохол Завртка Капа Алкохол 10оз Колкот Челик Кујна,Јадење &засилувач; Бар Силиконски Склопувачки Инка

DEN 1211.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 КОМПЈУТЕР Колба За Колкови Од Нерѓосувачки Челик (без Малопродажен Пакет) Оваа Колба За Колкови Од Нерѓосувачки Челик Е Лесна За Носење И Земете Го Омиленото Вино Со Вас Каде И Да Одите. Боја : Сребрена. Изработена Од Издржлив Материјал Од Нерѓосувачки Челик, Оваа Колба За Алкохол За Колкови Е Идеална За Носење На Вашето Омилено Вино, Како Виски Итн. Доаѓа со завртка со држач, за да не можете да ја олабавите откако ќе ја отворите.Оваа колба за колкови од нерѓосувачки челик е лесна за носење и земете го омиленото вино со вас каде и да одите.Колбите од нерѓосувачки челик се практично и се конструирани без шевови, обезбедувајќи долготрајни перформанси отпорни на истекување.Боја : Материјал Од Сребрена Капа : Пластика10оз(16cmx9, 3cmx2, 2cm)1 Компјутер Колба За Колкови Од Нерѓосувачки Челик (без малопродажен пакет)Изработена од издржлив материјал од нерѓосувачки челик, оваа колба за алкохол за колкови е идеална за носење на вашето омилено вино, како виски, и така натаму.