Фубидо Западна Тема, Голема Корпа За Влечење Алишта,Торба За Перење Што Се Склопува,Каубои На Дивиот Запад во Гроздобер,Преклоплива Пречка за Перење алишта, За Студ
  • Неодамнешно

Фубидо Западна Тема, Голема Корпа За Влечење Алишта,Торба За Перење Што Се Склопува,Каубои На Дивиот Запад во Гроздобер,Преклоплива Пречка

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Опис на материјалот] ткаенина Од оксфорд, силна и издржлива,може добро да стои,водоотпорна,може да ја одржува внатрешноста чиста и сува [Голема Големина] пречката за облека е околу 17 х 13,5 инчи(44*34,5 см), што е доволно голема за да ги складира вашите домашни материјали.Совршен за чување облека, постелнина, чаршафи, ќебиња, перници, крпи, перници, плишани животни, јога мат и друга опрема за вежбање дома. [Дополнителна структура] Еднослојна ткаенина, уредот за уста на зракот може да спречи влегување прашина и да ги одржува внатрешните предмети чисти и суви. Две рачки од двете страни, удобни и издржливи, ленти за поддршка НА ЈП на џебната уста, што може да застане подобро. [Перформанси на производот] има предности на меко чувство на рака, силна завеса, нов стил, добри водоотпорни перформанси итн., Ако облеката преку ноќ треба да се измие, наместо да ја фрлите во слив за да се навлажни, подобро е да купите валкана корпа за облека. Корпата за валкана облека може да ја пополни целата облека надвор од видното поле, а целата куќа изгледа чиста и уредна. Нема страв од влажна облека, водоотпорна и отпорна на прашина. [Применливи Сценарија] Совршен За кујна, дневна соба, бања, плакар, соба за игри и автомобил. Може да чува облека, играчки, книги и многу повеќе.Големата пречка за перење е преклопена за испорака. Брзо ќе се врати во својата елегантна форма со полнење со крпи или ќебиња, а пеглањето е одлична идеја за отстранување на наборите. Исто така, можете да го преклопите во рамна форма за лесно складирање кога не се користи. Кошница За перење врвки За целото Семејство Со Поголем Капацитет За Облека, Расадник И Студентски Соби Голема Големина : 17"H x 13,5" D (44cm x 34,5 cm) Издржливата Ткаенина Од Оксфорд Со Висока густина ја прави корпата за перење да стои добро кога не се користи. Оваа ткаенина работи добро за да ги прикаже модните модели. Ткаенината за корпа за перење може да се преклопи за да заштеди простор. Дополнителна структура уредот за уста на зракот може да спречи влегување прашина и да ги одржува внатрешните предмети чисти и суви. Две рачки од двете страни, удобни и издржливи. Применлива Сцена Соба За Перење : Голем капацитет овозможува складирање на валкана облека од една недела.