Лента Логика TLP2018G Поштенски Цевки Со Капачиња, 2 x 18, Зелена
  • Неодамнешно

Лента Логика TLP2018G Поштенски Цевки Со Капачиња, 2 x 18, Зелена

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Привлечете внимание со овие светли, сјајни, Обоени Поштенски Цевки Цевките имаат сјајна завршница. Користете за идентификување или категоризирање на различни видови документи или пораки. Силна 3-слојна спирална рана конструкција. Цевки печат со бели пластични крајни капачиња вклучени во случај.