ВОЛТ+ 5 во 1 Мултифункционален Читач На Картички Компатибилен со JBL Pulse 4 има USB Тип-C/ MicroUSB/ Tf/ USB 2.0/ Sd Читач На Картички
  • Неодамнешно

ВОЛТ+ 5 во 1 Мултифункционален Читач На Картички Компатибилен со JBL Pulse 4 има USB Тип-C/ MicroUSB/ Tf/ USB 2.0/ Sd Читач На Картички

DEN 1548.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5 во 1 Читач На Мултифункционални Картички : Приклучете Се И користете Компатибилен Со ВАШИОТ JBL Пулс 4 со периферни уреди, како што се флеш-уред, тастатура, центар, глувче и многу повеќе, ги прави вашите USB-C уреди компатибилни со USB-дискови и USB уреди што поддржуваат USB Во Движење0 Супер Брзина Трансфер : Целосна USB 2.0 супер брзина на пренос на податоци до 5 Gbps, 10x побрзо. Пренесете датотеки, HD филмови и песни на вашите USB-C уреди за неколку секунди. Голема КОМПАТИБИЛНОСТ : Надградена со КОРИСТЕЊЕ НА НАЈНОВИТЕ дигитални оптимизирани 5.0 Автентични Сертифицирани чипови, уживајте во сите ЕФЕКТИ НА hd повик за кој Било андроид, Компјутери, Macs, Лаптопи, Таблети, Автомобили, Возила и aux кабли способни уреди. Лесен ЗА КОРИСТЕЊЕ / ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : приклучете се и работи! Приклучете ГО USB c крајот на адаптерот во USB-C порта или Micro USB, а потоа поврзете ги вашите уреди. Супериорен КВАЛИТЕТ : Нашата Пластична Мувла Со Големо Влијание, со тело од алуминиумска легура зафаќа многу малку простор и може да се приклучи директно на крајот на ВАШИОТ USB-хардвер, така што нема да мора да се грижите дали ќе го носите наоколу. Професионален Читач на Мултифункционални Картички 5 во 1 Компатибилен со JBL Pulse 4 вклучува USB Тип-C/ Micro USB/ Tf/ USB 2.0/ Sd Читач На Картички (Црн) Пренослив И Издржлив : преносливата тенка големина на читачот на картички го олеснува лизгањето во вашата торба. Заштитното капаче ги штити двата конектори од оксидација и прашина. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : 5-во-1 дизајн вграден USB, Тип-Ц, микро USB порти, USB и tf картичка слот. Повеќе начини на преземање и читање ви даваат поголема погодност во секојдневниот живот и работа, Ви Овозможува да пренесувате слики HD филмови или датотеки за само неколку секунди.