3 Слот Д Ќелија Држачот На Батеријата Со Две Жици
  • Неодамнешно

3 Слот Д Ќелија Држачот На Батеријата Со Две Жици

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Батерија случај;одговара На Типот На Батеријата : за 3 x 15 V D Големина Батерија (не се вклучени). Големина на телото : 10,4 х 7х 3,1 см/ 4 "х 2,8" х 1,2 "(Л*В*Ч); Должина На Кабелот( Секој ) : 14см/ 5,5". Материјали : Пластика, Метал;Боја : Црна, Црвена. Нето Тежина : 1. Содржина на пакетот : 3 x 1.5 V D Држач За Батерии. Овој држач за кутии за батерии со жичен конектор, одговара за 3 x 1,5 V D големина батерии.Со дизајнот на пролетниот клип, можете лесно да ја ставите батеријата во неа.Батеријата не е вклучена овде.