Аисо Делфин Пливање Кожа Камериер Послужавник Организатор За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони И Канцелариска Опрема
  • Неодамнешно

Аисо Делфин Пливање Кожа Камериер Послужавник Организатор За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни Телефони И Канцелариска

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофибер кожа прикачена со фини и издржливи шевови, давајќи му елегантен изглед и издржливо тело Дизајн на преклопување-со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба. Димензии-организаторот на лондонската кожна лента мери 6,3 х 6,3 инчи / 8 х 8 инчи (изберете една од двете големини. Едноставно И Практично-Давајќи му елегантен изглед и практичност,што се користи за складирање на вашиот мобилен телефон,часовник,клуч,накит и промена итн. КАМЕРИЕР ПОСЛУЖАВНИК ШИРОКА УПОТРЕБА : Погодност За Чување работи за дома,канцеларија, Забава На Отворено и убав изглед како Мебел. Едноставен организатор на фиока за кожа лондон лента за кожа организира дизајниран и изработен со цел производство на функционален производ и удобен и модерен додаток на кој може да се потпрете.