NUOBESTY Ноќта На Вештерките Декор Година Ева Партија Материјали Среќна Година Капи 2021 Фенси Година Хартија Навива Година Партија Фаворизира За Години Ева Партија Мат
  • Неодамнешно

NUOBESTY Ноќта На Вештерките Декор Година Ева Партија Материјали Среќна Година Капи 2021 Фенси Година Хартија Навива Година Партија

DEN 1371.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пластика, Крпа новогодишната забава фаворизира Прекрасен додаток за костими и фото реквизити за видеа и фотосесии. пластична капа За забава Мека и удобна за носење, лесна, добро чувство на допир. среќна нова година реквизит празничен додаток за осветлување на забавата, користете како нова година костим облечи пристапни. новогодишна капа 2021 Празнична новогодишна капа за создавање празнична атмосфера на овој празник. кловн шапка донесе малку одмор расположи секаде каде што одите со овој забавен додаток на фестивалот, и нова година. Опис дали барате креативна новогодишна капа за забави за да ја осветлите вашата забава? Тогаш оваа капа ќе биде ваш добар избор! Направено со дизајн на букви, усвоен хартиен материјал, извонреден, за носење. Одлични додатоци за глава за сите видови активности, настани во заедницата, перформанси, семеен собир, празнична забава итн. Карактеристики-Боја : Црна И Жолта и Бела. - Материјал : хартија. - Големина : Околу 30х26х12.