ФИНКОС МГЕР 2525-2/2.5/3/4/5 25 * 25 * 150 Надворешен Жлеб Вртење Струг Бар Држач Алатка За Струг Машина
  • Неодамнешно

ФИНКОС МГЕР 2525-2/2.5/3/4/5 25 * 25 * 150 Надворешен Жлеб Вртење Струг Бар Држач Алатка За Струг Машина

DEN 1097.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот Вклучува : 1 x Mgehr2525 Носителот (Испрати она што сте го избрале) Модел Бр : MGEHR2525-2/2, 5/3/4/5. Диа за сечење : 14,5 мм/16,5 мм/18мм/18мм/23мм. Диа На Стеблото : 25мм. Вкупна Должина : 150мм.5/3/4/5 25*25*150 Надворешен Жлеб Вртење Држач За Алат За Струг За Машина За Струг Забелешка : ве Молиме кажете ми ја големината на вметнувањето што ви треба(како што сакате вметнете MGMN200, тогаш ќе ви испратиме mgehr2525-2 држач),или ќе го испорачаме случајно, Благодарам однапред!!!Карактеристики : Модел Бр : MGEHR2525-2/2, 5/3/4/5 Cutting Dia : 14,5 mm/16,5 mm/18mm/18mm/23mm Shank Dia : 25mmoveral Должина : 150mm Insert : MGMN 200/250/300/400/500 (не вклучувајќи)Завртка : M5*16(Вклучено)Боја : Класичен црн Пакет ВКЛУЧУВА : 1 X mgehr2525 носителот(испрати она што сте го избрале).Специфики на предметот : Цврстина : Стандарден Материјал : Hssscoating : Ni coating Model број : mgehr2525-2/2,5/3/4/5усажа : Надворешно 25mm Жлебот Место на потекло : Шангај, кинеска големина : 25mmmmodel број : MGEHR2525-2/2, 5/3/4/5машина тип : струг машинабојка : блекинсертс : Мгмн200/250/300/400/500 количина : 1 парчиња пакет со алатки за струг : Дојдете со кутија.