10 парчиња/многу SN74LVC1T45DBVR Ниво На Напон Преведувач Двонасочна 1 Коло 1 Канал 420Mbps сот-23-6
  • Неодамнешно

10 парчиња/многу SN74LVC1T45DBVR Ниво На Напон Преведувач Двонасочна 1 Коло 1 Канал 420Mbps сот-23-6

DEN 155.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10 парчиња/многу SN74 LVC1 T45 DBVR Ниво На Напон Преведувач Двонасочна 1 Коло 1 Канал 420 Mbps сот-23-6 10 парчиња/многу SN74 LVC1 T45 DBVR Ниво На Напон Преведувач Двонасочна 1 Коло 1 Канал 420 Mbps сот-23-6.