Јардве 3 парчиња Маса Грамофон Десктоп Додатоци Трпезариска Маса Грамофон Ротирачки Лежиште Грамофон Вртлив Грамофон Лежиште Оставата Чајната Кујна Грамофон Рес?
  • Неодамнешно

Јардве 3 парчиња Маса Грамофон Десктоп Додатоци Трпезариска Маса Грамофон Ротирачки Лежиште Грамофон Вртлив Грамофон Лежиште Оставата

DEN 1083.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТРПЕЗАРИЈА ГРАМОФОН Иако е едноставен во дизајнот, тој е толку практичен кога го користите Изработен од врвен материјал, издржлив и отпорен на абење. РЕСТОРАН ГРАМОФОН лежиште лежиштето на масата има креативен изглед и едноставен дизајн, што е практично за луѓето да го користат. ПРСТЕН ЗА ЛЕЖИШТЕ на ГРАМОФОН олеснување на вашето семејство и пријатели да споделуваат храна и забава. ЛЕЖИШТЕ РОТИРАЧКА ПЛОЧА лежиштето за трпезариска маса може да биде како подарок за домаќинство за вашите роднини и пријатели, тие ќе го сакаат тоа!. ТРКАЛЕЗНА ВРТЛИВА ПЛОЧА ПРСТЕН ЗА ЛЕЖИШТЕ На МАСА Исклучителна изработка и материјали од легура на алуминиум обезбедуваат работен век и совршени детали. Пакетот Вклучува 3 x Карактеристики На грамофонот-Материјал : плоча За прикажување од алуминиумска легура - Големина : 30, 00Х30, 00Х1, 50см/11, 79Х11, 79х0 Домашна Основа За Грамофон. - Боја : Како Што Е Прикажано лежиште-лежиштето на масата има креативен изглед и едноставен дизајн, што е практично за луѓето да користат ротирачки лежиште на грамофон. - Лежиштето на Грамофонот е направено со одлична издржливост и практичност, така што можете да го користите со Плоча За Вртење На Масата за доверба. - Изработен од материјал со исклучителна изработка. Осигурајте се дека центарот на гравитација е стабилен и Не тресе Додаток За Грамофон.